HomeVerlichte trekkertocht Oost Zeeuws-Vlaanderen

Verlichte trekkertocht Oost Zeeuws-Vlaanderen

Op 2 januari 2026 is het weer zover: de 4e editie van de Verlichte Trekkertocht Oost Zeeuws-Vlaanderen! Een uniek en hartverwarmend spektakel waar ieder jaar duizenden mensen van genieten.

Langs een route van ruim 45 kilometer trekken tientallen prachtig versierde trekkers door onze dorpen. Met feestverlichting, muziek en een vrolijke sfeer zorgen zij voor een schitterend begin van het nieuwe jaar. Een stroom van licht die de donkere dagen opfleurt én mensen samenbrengt.

Kom kijken en geniet!

De deelnemende boeren en chauffeurs laten zien hoe mooi en positief de agrarische sector in het licht kan staan.
De stoet vertrekt om 18.00 uur bij De Letter Asperges & Zo in Koewacht, rijdt via Heikant en diverse kernen in Hulst en Terneuzen, en eindigt weer bij De Letter Asperges & Zo.

Dit jaar is er een nieuwe route!
De volledige route wordt binnenkort gedeeld via Facebook en onze website.

Na afloop is iedereen welkom bij de afterparty, georganiseerd door De Letter Asperges & Zo

Kijk voor de route op de facebookpagina:

Verlichte trekker tocht Oost Zeeuws-Vlaanderen

Foto’s van het evenement